Menu By Milonic JavaScript

 

 
2021-01-22
MAGYAR KULTÚRA NAPJA-RÜGYFAKADÁS


2021-01-18
KILENC DÍJ A SZÓLJ, SÍP, SZÓLJ! NÉPZENEI VERSENYRŐL


2021-01-12
NÉGY DÍJ A PETŐFI KULTÚRKÖR NÉPTÁNCOSAINAK A VIII. VAJDASÁGI GYERMEK ÉS IFJÚSÁGI SZÓLÓTÁNCVERSENYRŐL


2020-12-28
MESEKÖNYV ÉS CSOKOLÁDÉ A VÉGZŐS ÓVODÁSOKNAK-A Rákóczi Szövetség ajándéka


2020-12-23
RÜGYFAKADÁS-Szabó Lőrincre emlékezünk



ADVENTI IRODALMI- ÉS KÉPZŐMŰVÉSZETI PÁLYÁZAT-Közel háromszáz munka érkezett a pályázatra
2020.12.17




A Bóbita óbecsei Nagycsaládosok Egyesülete és a Petőfi Sándor Magyar Kultúrkör tizenhatodik alkalommal hirdette meg Adventi irodalmi- és képzőművészeti pályázatát, a budapesti Nemzeti Kulturális Alap, amely az idén is nagy visszhangra talált.
Képzőművészeti alkotásokkal óvodások, valamint első és második osztályos tanulók jelentkezhettek, tőlük bármilyen technikával készült képzőművészeti alkotást elfogadtunk. A képzőművészeti pályázatra 211 alkotás érkezett be, és a zsűri 33 egyenrangú díjat osztott ki. Az irodalmi pályázatra 68 alkotás érkezett be, versekkel és fogalmazásokkal, illetve riporttal pályáztak a diákok.

Díjazott képzőművészek:

  1. Radics Netti (Szivárvány épület, óvónő: Farkas Lívia)
  2. Rácz Kartal Balázs (Szivárvány épület, óvónők: Mennel Mária és Džigurski Marić Svetlana)
  3. Dér Márton (Szivárvány épület, óvónő: Papp Mária)
  4. Ric Veronika (Szivárvány épület óvónő: Horvát Andrea)
  5. Pécsi Sára (Pitypang épület, óvónők: Kádas Melinda és Firanji Milica)
  6. Sági Anna (Kolibri épület, óvónők: Fehér Anita és Danijela Tomić)
  7. Rózsa Petra (Napsugár épület, óvónők: Varga Gál Erika és Szőke Lívia)
  8. Gergely Kitti (Napsugár épület: óvónők: Džigurski Ibolya és Avramov Erika)
  9. Cseszák Mátyás (Napsugár épület, óvónő: Hadnagy Szilvia)
  10. Selymesi Hanna (Napsugár épület, óvónő: Nákity Erika)
  11. Bovánovics Dávid (dr. Kiss Imre épület, Péterréve, óvónő: Beretka Teodóra)
  12. Tóth Emma (dr. Kiss Imre épület, Péterréve, óvónő: Mihalecz Éva)
  13. Kolompár Lana (Makádi épület, óvónő: Fekete Melinda)
  14. Varga Sándor (Makádi épület, óvónő: Goór Berta)
  15. Bicskei Hanna (Kelemen óvoda, óvónő: Rabockai Gyöngyi)
  16. Csányi Krisztina (Törökbecse, óvónő: Ződi Valéria)
  17. Szöllősi Csenge (Petőfi Sándor iskola, I. osztály, tanítónő: Csernyák Szilvia)
  18. Dvorszki Rihárd (Petőfi Sándor iskola, I. osztály, tanítónő: Kéringer Piroska)
  19. Kovács Bianka (Petőfi Sándor iskola, Drea, I. osztály, tanítónő: Papp Virdzsinia)
  20. Máté Martin (Petőfi Sándor iskola, Drea, II. osztály, tanítónő: Ferenci Tünde)
  21. Kúti Hanna (Petőfi Sándor iskola, I. osztály, tanítónő: Turzai Valéria)
  22. Butás Lúcia (Petőfi Sándor iskola, II. osztály, tanítónő: Molnár Sóti Irén)
  23. Szabó István (Samu Mihály iskola, I. osztály, tanítónő: Lukács Mária)
  24. Horvát Patrik (Samu Mihály iskola, I. osztály, tanítónő: Kovács Csilla)
  25. Bukli Benjamin (Samu Mihály iskola, II. osztály, tanítónő: Papp Melinda)
  26. Szenti Ivona (Samu Mihály iskola, II. osztály, tanítónő: Farkas Edit)
  27. Németh Zoé (Sever Đurkić iskola, I. osztály, tanítónő: Horváth Tímea)
  28. Bóban Csenge (Sever Đurkić iskola, II. osztály, tanítónő: Sinkovics Gabriella)
  29. Móric Marcell (Svetozar Marković iskola, Bácsföldvár, I. osztály, tanítónő: Bor Klára)
  30. Faragó Petra (Samu Mihály iskola, Péterréve, I. osztály, tanítónő: Recsó Gallusz Anna)
  31. Mucsi Viktor (Samu Mihály iskola, Péterréve, I. osztály, tanítónő: Varga Marianna)
  32. Tóth Noémi (Samu Mihály iskola, Péterréve, II. osztály, tanítónő: Gallusz Aranka)
  33. Tóth Zalán (Samu Mihály iskola, Péterréve, II. osztály, tanítónő: Palotás Alekszandra)
Díjazott tollforgatók:

3-4. osztályosok

  1. Ferenci Orsolya (Petőfi Sándor iskola, Drea, 4. osztály)
  2. Berkes Márk (Petőfi Sándor iskola, 4. osztály)
  3. Csonka Barbara (Sever Đurkić iskola, 4. osztály) és Pesti Lilla (Samu Mihály iskola, 4. osztály)

Különdíjasok: Bulatović Blanka (Samu Mihály iskola, 3. osztály) és Török Írisz (Petőfi Sándor iskola, 4. osztály)

5-6. osztály

  1. Kiss Anett (Samu Mihály iskola, 6. osztály)
  2. Balázs Adél (Samu Mihály iskola, 5. osztály), Horti Máté (Svetozar Marković iskola, Bácsföldvár, 5. osztály) és Kádár Ivett (Samu Mihály iskola, 6. osztály)
  3. Hanák Vanessza (Svetozar Marković iskola, Bácsföldvár, 5. osztály), Sós Laura (Svetozar Marković iskola, Bácsföldvár, 5. osztály) és Halász Laura (Sever Đurkić iskola, 6. osztály)

Különdíjas: Nagy Patrícia (Sever Đurkić iskola, 6. osztály)

7-8. osztályosok

  1. Hajdú Viktória (Samu Mihály iskola, 8 osztály)
  2. Toldi Klaudia (Svetozar Marković iskola, Bácsföldvár, 8. osztály)
  3. Nagy Tamás (Samu Mihály iskola, 8 osztály) és Bálint Alex (Sever Đurkić iskola, 7. osztály)

Különdíjasok: Lovas Fiona (Sever Đurkić iskola, 7. osztály) és Hanák Vivien (Svetozar Marković iskola, Bácsföldvár, 8. osztály)

























































































































Óbecsei önkormányzat


Szekeres László Alapítvány


Szülőföld Alap


Nemzeti Kultúrális Alap


Tartományi Művelődési Titkárság, Újvidék



Tartományi Jogalkotási, Közigazgatási és Nemzeti Kisebbségi Titkárság

Magyar Köztársaság Külügyminisztériuma, Budapest

Malvin fatelep, Óbecse

Kaktusz virágüzlet, Óbecse

Letti pékség, Óbecse

Komunalac közvállalat, Óbecse

Rolometal, Óbecse

Tot-promet, Óbecse

Bečejpromet, Óbecse

Agrocentrum, Óbecse

Viktória fatelep

Tiszamente közvállalat, Óbecse

Kovács Nándor magántermelő, Óbecse

Trend, Óbecse

Madiig, Óbecse

PIK Becse, Óbecse

Gas, Óbecse

Agro-promet, Óbecse

Pixel

Telecom centar

Mórahalom önkormányzata

Panorama étterem

Telek-paprika Martonos

People's diszkó

Gerontológiai Központ

Becsei Pékség

Sigma-promet

Promes

SZR 'Za vas'

Domena

Lux nyomda

Agro-Service

Simovics József

Kéringer József

Friss család

Médiatámogatók:

Info csatorna

Becsei Mozaik

Rádió Active


Köszönet nekik!
 


ÖN HONLAPUNK 58708. LÁTOGATÓJA.

KÖSZÖNJÜK A MEGTISZTELTETÉST!   
 


Copyright © (2010-2021)
Petőfi Sándor Magyar Kultúrkör - Óbecse