Menu By Milonic JavaScript

 
2019-04-11
KÖLTÉSZET-NAPI SZAVALÓVERSENY



 
2019-03-16
"E BECSES ZÁSZLÓNAK, A HAZÁNAK!"-koszorúzás és ünnepi műsor


2019-03-03
MASKARÁDÉ-Farsangi gyermekbuli


2019-02-22
ÓBECSEI MAGYAR BÁL-Több mint kétszázan szórakoztak


2019-02-16
X. TISZÁN INNEN, DUNÁN TÚL-Négy képviselőnk lesz Miskolcon, a döntőben


2019-02-14
SZERELEM CSÜTÖRTÖK-Bálint-napi családi táncház



ADVENTI IRODALMI- ÉS KÉPZŐMŰVÉSZETI PÁLYÁZAT-Kitűnő munkák a karácsonyról
2018.12.20





Tizennegyedik alkalommal hirdette meg a Petőfi Sándor Magyar Kultúrkör Adventi irodalmi- és képzőművészeti pályázatát, amely az idén is nagy visszhangra talált.
„Ezt a tevékenységünket a budapesti Emberi Erőforrás Minisztériuma támogatta az Eötvös Loránd Tudományegyetem közreműködésével. Képzőművészeti alkotásokkal óvodások, valamint első és második osztályos tanulók jelentkezhettek, tőlük bármilyen technikával készült képzőművészeti alkotást elfogadtunk. Munkáik témái a karácsony a családban volt. A képzőművészeti pályázatra beérkezett száz kilenc alkotást a Szivárvány festőcsoport tagjai bírálták el és huszonegy egyenrangú díjat osztottak ki”, mondta Ricz Kasziba Beáta, a kultúrkör munkatársa. Az irodalmi pályázatra nyolcvanegy alkotás érkezett be, versekkel és fogalmazásokkal pályáztak a diákok.

Díjazott képzőművészek:
1. Butás Fanni, Napsugár óvoda, óvónők: Szőke Lívia és Varga Gál Erika
2. Tripolszki Rita, Napsugár óvoda, óvónő: Hadnagy Szilvia
3. Pintér Regina, Napsugár óvoda, óvónő: Nakić Erika
4. Drapos Nikoletta, óvónők: Kara Béda Gabriella-Blažić Erika
5. Kósa Viola, Bácsföldvár, Kockácska óvoda, óvónő: Andrin Erika
6. Horváth Maja, Péterréve, óvónő: Mihalecz Éva
7. Szerda Hanna, Szivárvány óvoda, óvónők: Pešaković Sonja és Fekete Melinda
8. Varga Evelin, Szivárvány óvoda, óvónő: Papp Mária
9. Radics Dominik, Szivárvány óvoda, óvónő: Ferenc Rózsa
10. Sebők Klaudia, Szivárvány óvoda, óvónő: Torma Anasztázia
11. Virág Zsanett, Bácsföldvár, óvónő: Futó Éva
12. Bukros Viktória, I. osztály, Samu Mihály iskola, Péterréve, tanítónő: Horváth Angéla
13. Filipčev Filip, I. osztály, Zdrako Gložanski iskola
14.Tarján Dorka, I. Samu Mihály iskola, tanítónő: Bartusz Valéria
15. Szilágyi Áron, I. osztály, Sever Đurkić iskola
16. Halász Léna, I. osztály, Sever Đurkić iskola
17. Vladić Nikoletta, I. osztály, Samu Mihály iskola, Pecesor, tanítónő: Polyák Dóra
18. Mecek Alex, II. osztály, Sever Đurkić iskola, tanítónő: Horváth Tímea
19. Teleki Áron, II. osztály, Sever Đurkić iskola, tanítónő: Horváth Tímea
20. Szép Viola, II. osztály, Samu Mihály iskola, tanítónő: Topolcsányi Aranka
21. Vastag Dorka, II. osztály, Samu Mihály iskola, tanítónő: Varnyú Diana

Az irodalmi pályázat díjazottjai:

III. osztály
1. Radics Lotti, Samu Mihály iskola, tanítónő: Kovács Csilla
1. Tripolszki Blanka, Sever Đurkić iskola, tanítónő: P. Tőzsér Gabriella
2. Szabó Vivien, Samu Mihály iskola, tanítónő: Kovács Csilla
2. Bánki Noémi, Sever Đurkić iskola, tanítónő: P. Tőzsér Gabriella
3. Lapis Judit, Sever Đurkić iskola, tanítónő: P. Tőzsér Gabriella
Különdíj: Szerda Hédi, Samu Mihály iskola, Pecesor, tanítónő: Polyák Dóra
Különdíj: Farkas Larissza, Petőfi Sándor iskola, tanítónő: Csernyák Szilvia

IV. osztály
1. Tripolszki Ákos, Sever Đurkić iskola
2. Kiss Anett, Samu Mihály iskola, tanítónő: Papp Melinda
3. Burai Blanka, Samu Mihály iskola, tanítónő: Papp Melinda
3. Nagy Patrícia, Sever Đurkić iskola
Különdíj: Fekete Anna, Zdravko Gložanski iskola, tanítónő: Berkes Judit
Különdíj: Szirbik Zalán, Sever Đurkić iskola
Különdíj: Hódi Lúcia, Petőfi Sándor iskola, tanítónő: Molnár Sóti Irén

V-VI. osztály
1. Rajsli Ádám, Sever Đurkić iskola, tanárnő: Zapletán Erika
Különdíj: Molnár Zalán, Sever Đurkić iskola, tanárnő: Zapletán Erika

VII-VIII. osztály
1. Szalma Viktor, Samu Mihály iskola, tanárnő: Józsa Zsuzsanna
2. Rajsli Viola, Sever Đurkić iskola, tanárnő: Zapletán Erika
2. Zsivkovity Viola, Sever Đurkić iskola, tanárnő: Zapletán Erika
2. Krémer Martina, Samu Mihály iskola, tanárnő: Józsa Zsuzsanna
3. Bukovics Kornélia, Sever Đurkić iskola, tanárnő: Zapletán Erika
3. Magó Rebeka, Samu Mihály iskola, Péterréve, tanárnő: Balassa Boglárka
Különdíj: Lapis Dávid, Sever Đurkić iskola, tanárnő: Zapletán Erika






























Óbecsei önkormányzat


Szekeres László Alapítvány


Szülőföld Alap


Nemzeti Kultúrális Alap


Tartományi Művelődési Titkárság, Újvidék



Tartományi Jogalkotási, Közigazgatási és Nemzeti Kisebbségi Titkárság

Magyar Köztársaság Külügyminisztériuma, Budapest

Malvin fatelep, Óbecse

Kaktusz virágüzlet, Óbecse

Letti pékség, Óbecse

Komunalac közvállalat, Óbecse

Rolometal, Óbecse

Tot-promet, Óbecse

Bečejpromet, Óbecse

Agrocentrum, Óbecse

Viktória fatelep

Tiszamente közvállalat, Óbecse

Kovács Nándor magántermelő, Óbecse

Trend, Óbecse

Madiig, Óbecse

PIK Becse, Óbecse

Gas, Óbecse

Agro-promet, Óbecse

Pixel

Telecom centar

Mórahalom önkormányzata

Panorama étterem

Telek-paprika Martonos

People's diszkó

Gerontológiai Központ

Becsei Pékség

Sigma-promet

Promes

SZR 'Za vas'

Domena

Lux nyomda

Agro-Service

Simovics József

Kéringer József

Friss család

Médiatámogatók:

Info csatorna

Becsei Mozaik

Rádió Active


Köszönet nekik!
 


ÖN HONLAPUNK 58708. LÁTOGATÓJA.

KÖSZÖNJÜK A MEGTISZTELTETÉST!   
 


Copyright © (2010-2017)
Petőfi Sándor Magyar Kultúrkör - Óbecse